درباره ما

شرکت نساجی لاله مهرگان دومین شرکت تولید پتوی سيلک در ایران می باشد که درفروردين سال 1377 مراحل آماده سازي زمين ، ساخت واحد بافندگی ،خريد دستگاهها و نصب و راه اندازی دستگاهها آغاز و در اسفند ماه1377  با ظرفیت تولید چهار صد هزار تخته معادل دو نفره درسال آغاز به کار کرد .

 
 
 

با توجه به مصرف بالای نخ اکریلیک در تولید پتو ، سالن ریسندگی شرکت ، در شهريور ماه 1381   شروع به احداث و تمامی ماشین آلات آن از آخرین تکنولوژی روز اروپا از کشور ایتالیا خریداری و شروع به نصب  شد که در  شهريور ماه 1382  به  بهره برداری رسید .این سالن ظرفیت تولید سالانه  سیصد تن  نخ  2/28 الی  2/34 را دارا میباشد .

 

شرکت نساجی لاله مهرگان از بدو شروع کار تا به حال ده مرحله طرح توسعه و نوسازی در جهت افزایش کیفیت و کمیت تولیدات خود داشته است.

  ویژگی محصولات  شرکت نساجی لاله مهرگان :

 الیاف بکار رفته در بافت پتوها از معتبر ترین شرکت تولیدی الیاف اکریلیک جهان ، بایر آلمان با نشان dralon  میباشد.
 در چاپ پتو ، از بهترین نوع رنگهای تولید اروپا مانند شرکت bezema  که دارای گواهی ETAD  (گواهی بهداشت و محیط زیست) استفاده میشود.
 دوخت نوار ساتن در حاشیه پتو به صورت دو سوزنه زیگزاک با چهار نخ میباشد. این دوخت در ایران کم نظیر بوده و نسبت به دوخت تک سوزنه ها بسیار مقاومتر میباشد.
 در بافت پتو از سه سیستم نخ استفاده میشود که در مقابل هر گونه کشش مقاومت بالایی داشته و پرز پتو به راحتی از پتو جدا نمیشود.
 پتوی تولیدی در شرکت نساجی لاله مهرگان دارای نشان ایزو ISO 9008:2000   در مدیریت کیفیت از شرکت  SGS سوییس میباشد.
 پتوی تولیدی در شرکت نساجی لاله مهرگان دارای نشان استاندارد ایران بوده که بیانگر رعایت استانداردهای کیفی پتو نظیر: ثبات رنگ در مقابل شستشو ، خشکشویی و مالش ،  ثبات ابعاد در مقابل شستشو و مقاومت بالای دوخت نوار ، مقاومت در مقابل کشش و فشار و... میباشد.

  از افتخارات شرکت نساجی لاله مهرگان تنوع بسیار زیاد تولیدات میباشد که پاسخگوی تمامی سلایق مشتریان عزیز  میباشد . این محصولات عبارتند از:

پتوی سوپر لاله

پتوی مدل اسپانیا

پتوی کلاسیک

پتوی لاله

پتوی مدل کره

پتوی ارکیده

پتوی مینا

 

  شرکت نساجی لاله مهرگان با  بهره گیری از قویترین کادر مهندسی و فني  همواره پيشرو در کیفیت و در جهت كسب  رضايتمندي مشتري با توليدات متنوع وابداعات گوناگون ، گام برداشته است.
تولید پتوی 14 رنگ با استفاده از خط چاپی که توانایی اسمی 8 رنگ را دارا  می باشد، همچنین ابتکار ایجاد رنگبندی های جدید با استفاده از نظرات مصرف کنندگان و بیشتر و بهتر کردن کیفیت پتوی  تولیدي، مبین و تایید کننده مورد فوق می باشد .